Back

no Cześć

Dostarczam swoim klientom naprawdę dobre produkty cyfrowe

Kreatywny Design

Using year-over-year design approaches and latest techs, we will ensure that your new website will be visible, accessible, and treads lightly.

Tożsamość Marki

Cepteur sint occaecat cupidatat proident, taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole.

Jakość a nie jakoś

Cepteur sint occaecat cupidatat proident, taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole.

Creative work

Planuję, rozmyślam, notuję, wizualizuję ...

a następnie wchodzę na

Na codzień pracuję w środowisku Adobe. Głównie scalam warstwy w Photoshopie ale lubię też pobiegać a aparatem i patrzeć na świat przez cyfrowe okienko. Czasem zdarzy się że wcisnę czerwony przycisk movie i coś tam się nagra… heh 

Dobra, trochę powagi…

Pomagam markom oraz osobom indywidualnym w budowaniu ich wizualnej strategii wizerunkowej tworząc materiały, które komunikują się jasno, osiągają zamierzone cele i wyglądają tak że nie musisz prosić się o lajki…  booom.

Creative Tools

Odpowiednie narzędzia
zapewniają kreatywną pracę

#love
adobe-lightroom-gniazdowski
Come on

Stwórzmy coś ciekawego!

We’re a team of creatives who are excited about unique ideas and help fin-tech companies to create amazing identity by crafting top-notch UI/UX.

Ta strona przechowuje pliki cookie na Twoim komputerze. Polityka Prywatności