E - marketing

Planujesz wypromować nową firmę, produkt lub usługę? Chcesz zwiększyć ruch i sprzedaż w swoim e-sklepie? Digital jest najlepszym miejscem do tego, żeby wydać pieniądze na marketing. Po pierwsze dlatego, że w większości przypadków będziesz mógł zmierzyć skuteczność swoich działań. Po drugie dlatego, że uwaga Twoich odbiorców jest skupiona na świecących prostokątach, które nosimy w kieszeniach…

Poważnie – rozejrzyj się:

ilu Twoich znajomych opowiadało Ci o czymś co widzieli w telewizji, kto ostatnio przyniósł do pracy gazetę, pamiętasz którykolwiek z billboardów, który mijasz w drodze do pracy?

Content marketing

Jeden z najgorętszych terminów marketingowych ostatnich lat. Jaką treść publikowac, żeby Twoi klienci chcieli ją czytać? Czy Twój blog firmowy, to po prostu słup reklamujący Twoje usługi czy źródło wartościowej i darmowej wiedzy dla Twoich klientów i konkurencji? Jaka treść jest odpowiednia dla Twojej branży, gdzie i jak często powinieneś ją publikować. Pomogę Ci w zaplanowaniu strategii content marketingowej i opracowaniu treści - artykułów, fotografii czy infografik.

Social media

Można ich nie lubić i nie mieć profilu osobistego np. na Facebooku. Jedno jednak jest pewne, jeśli Twojej firmy nie ma w social media, to wiele tracisz. Może Ci się wydawać, że media społecznościowe nie są dla Twojej firmy, ale wierz mi, że często jest to kwestia kreatywnego wykorzystania tego narzędzia. Opracuję dla Ciebie strategię obecności w mediach społecznościowych, pomogę z produkcją treści, konfiguracją i monitorowaniem kampanii reklamowych.

×
×

Koszyk