... sukces został zaprojektowany.

Czy użytkownicy Twojej strony docierają do informacji, które chcesz im przekazać, czy robią na stronie to, czego byś od nich oczekiwał ? No wiesz… kupić Twój produkt, wysłać formualrz kontaktu, zapisać się do Twojego newslettera… Czy Twoja strona działa poprawnie na każdym urządzeniu i wczytuje się poniżej trzech sekund? Czy komunikuje w odpowiedni sposób to, co ma do powiedzenia Twoja marka?

Mobilna rewolucja stała się faktem. Zajrzyj w statystyki swojej strony – większość osób używa Twojej witryny na telefonie i tablecie. Dlaczego więc miałbym projektować ją tak jak robiło się to 5 lat temu? Warto rozpocząć projektowanie od wersji mobilnej, a wersją na desktopy zająć się w drugiej kolejnosci.

Design

Dobry design sprzedaje. Są strony, które nie wyglądają atrakcyjnie, a świetnie sobie radzą. Pewnie. Ale mogłyby radzić sobie lepiej, gdyby ktoś zadbał o dobrą typografię, atrakcyjne zdjęcia, animacje, słowem o dobry projekt graficzny. Dobrze zaprojektowana strona pozwala zwiększyć wiarygodność firmy, zatrzymuje użytkownika na dłużej, pozwala wzbudzić odpowiednie emocje, pozwala dotrzeć do Twoich usług i produktów łatwiej.

Development

Pracuję z jednym z najbardziej popularnych systemów zarządzania treścią na świecie - WordPress. Potrafię zrobić z nim właściwie wszystko. Potrafię dostosować go “pod klienta” tak, aby potrafił wykonać w nim każdą operację.

Mobile E-commerce

Specjalizuję się w tworzeniu sklepów opartych o silniki Woocommerce. Moi klienci sprzedają więcej na mobile niż na desktopie. Jest to globalny trend. Według raportów platformy e-commerce Shopify w roku 2016 już ponad połowa zakupów online odbywa się przez mobilną wersję strony.

Performance

Tworzę strony z myślą o wydajności. Jeżeli osoba, która odwiedza Twoją stronę będzie musiała czekać dłużej niż 3 sekundy na to, aż na ekranie przeglądarki pojawi się jakiś tekst i grafiki Twojej strony, to statystycznie 1 na 5 użytkowników opuści stronę. Żadna filozofia - im dłużej strona się wczytuje, tym więcej tracisz.

×
×

Koszyk